Domov/ SPOLUPRÁCA A PODPORA

Využívajte naše skúsenosti v súlade s vašou podnikateľskou stratégiou

Vo FORAX, s.r.o. oceňujeme každý nápad či podnetný názor, ktorý má potenciál posúvať projekty dopredu. Ceníme si všetky podnetné názory, konzultácie zákaziek u nás preto prechádzajú naprieč tímami odborníkov. Preto ak ste schopní samostatne myslieť potom je spolupráca s našou spoločnosťou určená práve pre vás.

“Na základe nášho know how, prieskumov a analytiky vyhodnocujeme vaše možnosti. Nastavíme správne postupy, postaráme sa, aby všetko prebehlo podľa starostlivo a vopred naplánovaných krokov a cieľ bol úspešne dosiahnutý bez kompromisov.”

Spoznajte s nami vaše možnosti

Podnikanie je oveľa jednoduchšie, ak máte po svojom boku silného partnera. V rámci našej spolupráce za vás vybavíme bežnú operatívu, ale tiež zabezpečíme implementáciu dlhodobých riešení, vďaka ktorým uvidíte možnosti vášho budúceho smerovania v úplne inom svetle.

VYUŽITE ŠPIČKOVÉ PORADENSTVO V OBLASTI PREDAJA A AKVIZÍCIE INVESTIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Retailový trh je plný legislatívnych nariadení a ich ustavičných zmien, špeciálne v oblasti predaja a akvizície investičných nehnuteľností. Odbremeňte sa od povinnosti študovať komplikované zákony a zverte túto úlohu do rúk špecialistov.

NÁJOMCOVIA MAJÚ JEDINEČNÉ POTREBY A MY ICH NAPĹŇAME

V praxi sa často stretávame s klientmi, ktorých predstavy o podnikaní sú jedinečné, problémom je však nedostatok skúseností na ich realizáciu. V rámci spolupráce vám radi pomôžeme s hľadaním riešení a privedieme vaše nápady do úspešného konca.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás

Array