Domov/ SLUŽBY/ PRE NÁJOMNÍKOV

Služby a riešenia pre nájomcov

V trhovom procese zastupujeme nájomcov a zabezpečujeme ich strategické obsadenie do potenciálnych retailových prevádzok a obchodných centier. Identifikujeme príležitosti pre rozšírenie vašej obchodnej siete a zastupujeme vás pri rokovaniach v ďalších projektoch, vyjednáme najvýhodnejšie podmienky. 

Ukáž služby

Najčastejšie problémy nájomcov

Záujem o prenájom

Chcete byť súčasťou konkrétneho projektu no chýbajú vám bližšie informácie o konkrétnom nájomnom priestore? S cieľom splniť vašu predstavu vám preveríme možnosti a podmienky nájmu vo vami vybraných projektoch.

Relokácia

Ste súčasťou iného projektu a hľadáte lepšiu pozíciu, inú výmeru alebo iný projekt? Radi vám preveríme možnosti a podmienky relokácie v rámci vášho súčasného pôsobiska.

Ukončenie nájomného vzťahu

Ste súčasťou obchodného priestoru, no nie ste s výsledkom nájomného vzťahu spokojný? Radi zariadime všetko potrebné pre to, aby ste zo súčasných priestorov mohli bez zbytočných problémov a ďalších nákladov odstúpiť a zachovať si s prenajímateľom korektné vzťahy.
Ukáž služby

Služby pre nájomcov prevádzok

analyza-pozadovanej-lokality

Analýza požadovanej lokality

Lokalitu, v ktorej si želáte umiestniť vašu prevádzku, podrobíme analýze zohľadňujúcej mix nájomníka. Vyhodnotíme existujúce a pripravované projekty a navrhneme pre vás najoptimálnejšie riešenie.

zastupovanie-klienta-na-rokovaniach-priprava-reportov-pre-najomcu

Zastupovanie klienta na rokovaniach, príprava reportov pre nájomcu

Pri rokovaniach sme silnou oporou našich klientov. Môžu sa na nás spoľahnúť po každej stránke. Problematiku odkomunikujeme s treťou stranou a prípravíme aj všetky  nevyhnutné podklady. Následne zhotovíme reporty, ktoré odovzdáme do rúk nájomcom a manažmentu.

monitorovanie-moznosti-expanzie-na-slovensku

Monitorovanie možností expanzie na Slovensku (SK)

Na základe vašich požiadaviek na expanziu budeme podrobne sledovať ďalšie príležitosti pre umiestnenie vašej prevádzky v rámci Slovenskej republiky.

relokacia-klienta

Relokácia klienta

V záujme udržania vašej konkurencieschopnosti vám radi navrhneme nové riešenia. V prípade potreby navrhneme relokáciu vašej prevádzky spolu s podrobnou obchodnou stratégiou pre udržateľnosť a lepšiu ziskovosť prevádzok.

interierovy-dizajn

Interiérový dizajn

Ak nemáte predstavu o tom, ako by mala vaša prevádzka vyzerať, zabezpečíme vám kvalitných architektov, ktorí sa postarajú o návrh, vizualizácie, či dozrú na samotnú realizáciu interiéru. Celý postup a komunikáciu medzi jednotlivými projektovými manažérmi budeme koordinovať za vás a “vašimi očami”.

sprava-technickych-zariadeni

Správa technických zariadení

Postaráme sa o technické záležitosti súvisiace s bezchybnou funkčnosťou vašej prevádzky. Zabezpečíme hladkú komunikáciu medzi vami a správcom priestorov tak, aby došlo na oboch stranách k želanému konsenzu.

Chcete nás kontaktovať?

Áno, mám záujem

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás

Array