Komplexná starostlivosť o komerčnú nehnuteľnosť

Naše portfolio:
Služby pre developerov, investorov a vlastníkov nehnuteľností

Projektový manažment od prvotnej myšlienky, stratégie, cez realizáciu a starostlivosť o vašu komerčnú nehnuteľnosť aj po kolaudácii.

Služby a riešenia pre nájomníkov

Identifikovanie príležitostí na trhu pre vašu spoločnosť, zabezpečenie plynulej komunikácie a realizácie požiadaviek medzi vlastníkmi a nájomcami. Interiérový dizajn priestorov, retailové koncepty, relokácia a zefektívnenie procesov v eixstujúcich prevádzkach.

Administratívna a technická správa nehnuteľností

Efektívna správa nehnuteľností s dôrazom na potreby nájomcov, očakávania prenajímateľov a dodržanie legislatívnych povinností. Samozrejmosťou je využívanie špeciálneho softvéru pre profesionálnu správu nehnuteľností.

Čo vám spolupráca s nami prinesie?

RETAILOVÝ ŠPECIALISTA

Spoluprácou s nami získate dlhodobého a stabilného partnera, ktorý zastreší projektový manažment, administratívu, komunikáciu medzi všetkými stranami a technickú správu vašej nehnuteľnosti.

PROFESIONÁLNE SLUŽBY

Vieme, že len poskytovaním kvalitných služieb sa buduje vzájomná dôvera a rešpekt, ktoré vedú k úspechu našich klientov. Našou výhodou je vysoká flexibilita pri komunikácii a plnení vašich požiadaviek.

KVALITNÉ PARTNERSTVO

Spoluprácu s obchodnými partnermi budujeme na osvedčenom princípe, ktorý je postavený na morálnych zásadách podnikania. Funkčné riešenia a spoľahlivosť sú pre naše partnerské vzťahy prioritou.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

V oblasti komerčných nehnuteľností pracujeme viac ako 10 rokov. Klientom ponúkame cenné know-how nadobudnuté počas realizácie investičných zámerov, správy budov a veľkých retailových prevádzok.
Viac o nás

„Celý svůj obchodní život se snažím vytvořit kolem SUPER ZOO ten nejdokonalejší tým složený z našich zaměstnanců a obchodních partnerů. Rado Foltán je důležitou součástí tohoto týmu a svojí profesionalitou, ale hlavně svým srdcem, se přímo podílí na našem neuvěřitelném úspěchu. Těším se na další spolupráci.“


DUŠAN PLAČEK
zakladateľ a majiteľ Plaček Group

"Prístup a komplexná starostlivosť je veľmi ojedinelá. V danej spoločnosti som tento súlad našiel a viem, že budem s nimi spolupracovať aj v budúcnosti.“


RASTISLAV ČAČKO
developer a člen predstavenstva KLM real estate

„Ja a moji kolegovia v spoločnosti Planeo elektro systematicky už 11-ty rok budujeme vlastnú retailovú sieť. Za tie roky sa nám podarilo dostať sa s 53 prevádzkami na prvé miesto vo veľkosti siete v našej komodite na Slovensku. Pri tejto práci som spoznal veľa nových ľudí. Rado Foltán je jedným z nich a spolupráca s nim bola vždy férová a myslím, že obojstranne prospešná. Navyše ako silnému lokal patriotovi ma na tom baví, že je to človek zo Slovenska, z regiónu odkiaľ pochádzam aj ja.“


PETER BENICKÝ
riaditeľ Planeo Elektro

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás

Array